SPA

SPA

Zachęcamy do odwiedzin naszego SPA, gdzie czeka na Ciebie bogata gama masaży, które zapewnią Ci niezapomniany relaks i odprężenie.

Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny masaż relaksacyjny, głęboki masaż tkanek głębokich, czy aromaterapię, znajdziesz u nas idealny zabieg dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.
Nasze wykwalifikowane terapeutki zapewnią Ci profesjonalną i indywidualną obsługę, dbając o każdy detal, byś mógł oderwać się od codzienności i zatopić w chwili relaksu.
Pozwól sobie na odrobinę luksusu i skorzystaj z usług SPA, aby zregenerować ciało i umysł.

Rezerwacje SPA: nr tel: +48 889 005 977

 • Masaż
 • Rytuały SPA
Masaż

Masaż jest niezwykłą formą terapii, który stanowi główny podmiot holistycznego podejścia do zdrowia, pielęgnacji i relaksu. Jego działanie uśmierza ból dzięki czemu możemy złapać głęboki oddech i znaleźć wytchnienie dla ciała i umysłu.

 • Masaż klasyczny 160 zł/ 60 min

  Kompleksowa procedura masażu, która pozytywnie wpłynie na ogólne samopoczucie poprzez manipulacje mięśni i tkanek miękkich. Redukuje ból, poprawia krążenie krwi, zwiększa elastyczność tkanek miękkich, relaksuje mięśnie.

 • Masaż relaksacyjny190 zł/ 75 min

  Przynosi wiele korzyści zdrowotnych, w tym redukuje napięcie mięśniowe oraz stres. Wprowadza ciało w ogólny stan relaksacji. Korzystnie wpływa na kondycję psychiczną oraz poprawia jakość snu.

 • Masaż leczniczy170 zł/ 50 min

  To forma terapii manualnej, która ma na celu poprawę zdrowia poprzez manipulację mięśni, ścięgien, stawów oraz innych tkanek miękkich ciała. Masaż dostosowany jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i konkretnych obszarów bólu. Poprawia funkcje ruchowe, łagodzi ból, redukuje napięcie i stres.

 • Masaż KOBIDO190 zł/ 70 min

  Ten rodzaj masażu nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. To starożytna japońska technika, która redukuje oznaki starzenia się skóry oraz stymuluje mięśnie twarzy, głowy, ramion, klatki piersiowej oraz karku. Masaż składa się z kilku etapów: demakijażu, głębokiego masażu mięśni, relaksu, drenażu limfatycznego, liftingu oraz akupresury.

 • Masaż twarzy GUA SHA150 zł/ 50 min

  To tradycyjna chińska technika masażu twarzy, który wykonuje się delikatnymi ale zdecydowanymi ruchami, specjalnym kamieniem z białego kwarcu. Masaż poprawia mikrokrążenie krwi i limfy, zmniejsza obrzęki na twarzy i cienie pod oczami, minimalizuje pory, poprawia elastyczność i jędrność skóry

 • Masaż twarzy i dekoltu120 zł/ 40 min

  Jest to delikatna forma masażu skupiająca się na zrelaksowaniu i pielęgnacji skóry twarzy oraz obszaru dekoltu i barków. Poprawia elastyczność skóry i krążenie krwi, stymuluje limfę.

 • Masaż głowy i karku130 zł/ 45 min

  Masaż skoncentrowany jest na mięśniach, tkankach i napięciach zlokalizowanymi w obszarze głowy, szyi i karku. Może przynieść wiele korzyści zdrowotnych i poprawę samopoczucia, ponieważ jest to obszar najbardziej narażony na napięcie i stres.

 • Masaż dłoni lub stóp100 zł/ 30 min

  To terapeutyczna technika masażu, która koncentruje się na stymulacji tkanek znajdujących się na stopach lub dłoniach w celu relaksacji, złagodzenia bólu oraz ogólnego samopoczucia.

Rytuały SPA
 • Rozgrzewający250 zł/ 90 min

  Głęboko relaksujący masaż całego ciała z użyciem ciepłego olejku lub masła shea. Ma na celu nie tylko poprawę samopoczucia fizycznego, ale także psychicznego, zapewniając uczucie odprężenia, komfortu i wyciszenia. Może być szczególnie korzystny w chłodniejsze dni, gdy ciało potrzebuje dodatkowego ciepła.

 • Oczyszczajacy280 zł/ 90 min

  To kompleksowy zabieg pielęgnacyjny całego ciała, podczas którego delikatnie wmasowany jest peeling aby usunąć martwy naskórek i oczyścić pory. Rytuał głęboko oczyszcza skórę na całym ciele i poprawia jej wygląd.

 • Nawilżający280 zł/ 90 min

  Nawilżający masaż całego ciała z użyciem czekoladowego masła. Głównym celem rytuału jest intensywne nawilżenie skóry, przywrócenie jej elastyczności oraz poprawę ogólnego stanu hydratacji.

 • Wyszczuplający300 zł/ 70 min

  Zabiegi Arosha to zaawansowana technika odchudzająca, do której wykorzystujemy specjalne bandaże nasycone składnikami aktywnymi. Bandaż może być stosowany na różnych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, pośladki, nogi, biust czy ramiona. Wspomaga redukcję cellulitu, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia skórę, oraz detoksykuje cały organizm.